dörtleme kısa hikaye e kitap ucuz e kitap kapağı

Ucuz Kitap Online Satın Alıp Hikâye Okumak İsteyenlere

Ülkemizde kitap okuma alışkanlığı giderek artıyor. Tabii ki istatistikleri okurken ve değerlendirirken dikkatli olmak lazım. Bizde kitap okuma oranı zaten düşük olduğu için, kitap okuma oranının yükselmesi demek; kitap okumak konusunda muasır medeniyetler seviyesine eriştiğimiz anlamına gelmiyor. Kitap okuma oranları hâlâ çok düşük.

Çoğu kişi buna bahane olarak kitap fiyatlarını bahane ediyor. Herkesin ucuz kitap almak istediği, kitap fiyatlarının çok yüksek olduğu bu nedenle kitap okuma alışkanlığının bir türlü yayılamadığı öne sürülüyor. Fakat bir kıyaslama yaparsak bu çıkarımın da pek doğru olmadığı anlaşılacaktır. Ülkemizde, genel ekonomik seyirle birlikte alım gücünün yükseldiğini ve buna yöndeş olarak birçok şeyin satışının ve tüketiminin arttığını hesaba katarsak kitap okuma oranının ve kitap satışlarının diğer yükseliş oranlarına göre çok aşağıda kaldığını kolayca görebiliriz.

Bu noktada e kitaplar imdada yetişse de yükseliş yine de diğer ülkelere kıyasla çok düşük kalıyor. E kitaplar doğası gereği ucuz kitap satın almak isteyenlere bir çıkış yolu sağladı. Kâğıt, dizgi, basım, dağıtım gibi maliyetleri olmadığı için e kitaplar basılı kitaplara göre çok daha ucuz olabiliyor.

Ancak ucuz e kitap satın almak isteyenler, bizim ülkemizde biraz hayal kırıklığına uğramış gibi gözüküyor. E kitap fiyatları, basılı kitaplarla kıyaslandığında hiçbir zaman yurt dışındaki kadar düşemedi. Bu da kitap sipariş etmek isteyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Sayısı artan kitap alışveriş siteleri ve online kitap satış siteleri, kitap satış piyasasında rekabet yaratıp bir miktar dalgalanmaya sebep olsa da ucuz kitap sipariş etmek isteyenler hâlâ tam olarak istediklerini alabilmiş değil. Kobo gibi, Amazon gibi firmalar dünya çapında kıyasıya bir mücadeleye girişmişken, ülkemizin büyükleri de bu pastadan payını almak için harekete geçti.

Bunlardan biri olan D&R, Kobo’yla bir ortaklık yaparak, e kitap alışveriş siteleri arasındaki yerini aldı. Artık D&R’ın envanterindeki kitapları, hatta D&R’ın envanterinde olamayan kimi kitapların e kitap sürümünü D&R’ın e kitap online satış kısmından almak mümkün oluyor. Bu tür kitaplardan isterseniz ve hikâye okumayı da severseniz size kısa ucuz, uygun fiyatlı, çerezlik bir e kitap önerebiliriz. Alttaki bağlantıya tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Dörtleme e kitap, kısa hikâye kitabı, online kitap incele veya D&R üzerinden satın al.

Dörtleme e kitap, kısa hikâye kitabı, online kitap incele veya Google Play üzerinden satın al.

Hatırlatma: Bağlantı sizi D&R’ın e kitap bölümüne veya Google Play’e yönlendirecektir. İnternet sitemiz ödeme, satın alma, iade gibi hiçbir sürece dâhil değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir